Psychoonkolog Łódź

Psychoonkolog Łódź to specjalista zajmujący się emocjonalnym wsparciem osób dotkniętych chorobami nowotworowymi oraz ich rodzin. Dobrostan to miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną pomoc w tym zakresie. Warto bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

nasz oferta

W czym możemy Ci pomóc?

Kryzys

Stres

Niepokój

Lęk

Strata

Zaburzenia nastroju

Wsparcie onkologiczne

Współuzależnienie

Uzależnienia

Profesjonalizm i doświadczenie – psychoonkolog Łódź

Naszym wyróżnikiem jest długoletnie doświadczenie i profesjonalizm naszych psychoonkologów. Skorzystanie z pomocy psychoonkologa ma znaczący wpływ na proces leczenia oraz jakość życia pacjenta onkologicznego. Psychoonkologia kliniczna pomaga radzić sobie z silnymi emocjami, takimi jak lęk, smutek, gniew czy poczucie bezradności, które mogą towarzyszyć diagnozie nowotworu.

Psychoonkolog Łódź w Dobrostan

Specjaliści z Dobrostan służą profesjonalnym wsparciem osobom, które doświadczają choroby nowotworowej. Nasz psychoonkolog Łódź pomoże pacjentom:

  • zrozumieć swoją sytuację i towarzyszące jej emocje;
  • poznać techniki dotyczące lepszego radzenia sobie ze stresem;
  • zmniejszyć lęk i przygnębienie;
  • podejmować decyzje dotyczące leczenia;
  • nauczyć się lepszej komunikacji z lekarzami i rodziną.

Nasi terapeuci stale podnoszą swoje kwalifikacje w różnych dziedzinach. Jeśli interesuje Cię pomoc psychologiczna Łódź, skorzystaj z naszych usług. Prowadzona jest przez nas również psychoterapia uzależnień, wsparcie osób dotkniętych syndromem DDA, terapia młodzieży i wiele innych. Dokładne informacje znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Indywidualne podejście do pacjenta – psychoonkolog Łódź

W naszym gabinecie zawsze stawiamy na dobro pacjentów. Specjaliści z Dobrostan budują atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, co ułatwia prowadzenie rozmów na trudne tematy, również te bolesne. Nasi psychoonkolodzy są niezwykle empatyczni, a przy tym posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie w terapii psychologicznej. Zadbaliśmy także o odpowiedni wystrój gabinetu, co pomoże Ci poczuć się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Dobierzemy rozwiązanie, które będzie najodpowiedniejsze w Twoim przypadku. Wizytę można umówić poprzez formularz na stronie internetowej lub kontakt telefoniczny.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia na niełatwej drodze walki z chorobą, zapraszamy do gabinetu Dobrostan, w którym swoją pomoc oferuje psychoonkolog Łódź. Nie bój się prosić o pomoc!

blog

Dowiedz się więcej