Specjaliści

Nasz zespół

Paulina Główczyńska

Terapeuta, terapeuta par, psycholog, psychoonkolog

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, rodzinami i parami w szczególności w zakresie pomocy w kryzysach emocjonalnych, osobistych i relacyjnych, a także z rodzinami dotkniętymi chorobami onkologicznymi.

Ukończyłam studia psychologiczne: specjalność kliniczna i zdrowia, z uprawnieniami pedagogicznymi, a także psychoonkologię w SWPS w Warszawie. Stale dokształcam się uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach. Jestem także doradcą zawodowym. Poza gabinetem pracuję z młodzieżą i rodzinami łącząc pracę terapeutyczną ze wspinaczką i turystyką górską (autorski program terapeutyczny Fundacji „W Drodze na Szczyt”).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na Oddziale Pulmonologii i Chemioterapii Nowotworów Płuc w WZZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc w Łodzi, a także w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych pracując z osobami uzależnionymi. Ponadto pracowałam w PZP dla dzieci i młodzieży oraz przy licznych projektach finansowanych z funduszy UE.

W swojej pracy stosuję techniki integratywne pozwalające na dobór metody pracy do potrzeb pacjenta. 

Priorytetem są dla mnie wzajemny szacunek i akceptacja pacjenta. Celem mojej pracy jest stworzenie szczerej i otwartej relacji w poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia. Bazuję również na pierwotnej więzi człowieka z naturą, która pozwala na większy wgląd w siebie i uwolnienie emocji.

 
Paulina Główczyńska - ZnanyLekarz.pl