Specjaliści

Nasz zespół

Klaudia Hankiewicz

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie w trakcie 4 letniej, rekomendowanej przez PTTPB szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT. Doświadczenie zdobywałam jako stażystka na odziale psychiatrycznym w Pabianickim Centrum Psychiatrycznym oraz w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej Psychomedic. Dodatkowo swoje umiejętności doskonalę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Uważam, że relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu i akceptacji wspiera, leczy i pomaga. Wierzę, że rozmowa w psychoterapii pozwala na głębsze zrozumienie siebie i swoich potrzeb, odkrycie ograniczających przekonań, a w konsekwencji stanowi klucz do zrozumienia trudności oraz daje odwagę do wprowadzenia zmian w życiu.

W trakcie psychoterapii poszukując przyczyn zgłaszanych problemów wspólnie z klientem analizuję bieżącą sytuację, biorąc pod uwagę historię życia, przeszłe oraz aktualne relacje, doświadczenia oraz ich wpływ na teraźniejszość.

Pomagam osobom, które: doświadczają silnego lęku, smutku lub złości; mierzą się z problemami w relacjach, chcą pogłębić kontakt ze swoimi emocjami i potrzebami, przeżywają kryzys bądź stratę, chcą poszerzyć świadomość oraz odkryć motywację swoich działań, dążą do zmiany w swoim życiu.

Serdecznie zapraszam na spotkanie do gabinetu.

Klaudia Hankiewicz - ZnanyLekarz.pl